Potkejme se na Facebooku

Diskografie


Hudební tituly, DVD, zpěvníky a další prezentační předměty Ginevry můžete objednávat v našem OBCHŮDKU, kde najdete i ukázky písní:


(Ginevra music z.s. není plátce DPH)

 

Nové CD ,,Na ostří meče"


(křest CD Ginevra 14.12.2014)

Na ostří meče
Zlomená hůl

Nenasytný mnich
Panská laň
Trubadúr
Slepý žebrák
Právo první noci

Chlívkový lapka
Přelícký zvon
Kaše
Tadeáš a Leonard
Jiřík z Poděbrad
Polidovka

DVD/CD - Ginevra 15 let ,,živě"


                                                        (křest DVD/CD Ginevra 15let živě 15.12.2012)

2CD - Divný povoz

  (křest CD Divný povoz 29.11.2009)

Poslední milá
Panna a Baba
Cikánka
Starý dub
Divný povoz
Beránek a kozel
Rozloučení
Lakomec
Rekruti
Až na onen svět
Kolombína
Carpe diem


 • Vaši trpělivost s poněkud delším zrodem našeho nového CD bychom chtěli odměnit malým překvapením - mimo běžného nosiče s našimi písněmi jsme připravili za pomoci kamaráda Vladimíra Mrvy, herce a režiséra příbramského divadla, ještě jedno „tak trochu jiné CD“. Pro chvíle jeho poslechu jsme se z muzikantů a interpretů převtělili do skupinky demoralizovaných žoldnéřů Valdštejnova vojska. Tato zdánlivě nesourodá společnost má po smrti svého generalissima delikátní poslání - dopravit velitelovo tělo tajně, v bedně od střelného prachu, do valdické kartouzy k pohřbení. Ač je děj „našeho“ snažení zasazen do předjaří roku 1634, je role postav námi ztvárněných nadčasová a odvíjí se v pomyslné rovině. To další dva zúčastnění muži, průvodci po textech našich písní, ti stojí již nohama pevně na zemi, tedy přesněji, sedí na kozlíku vozu taženého koněm a symbolicky projíždějí jednotlivými písničkami tak, jak jsou na hudebním CD poskládány.
  Pokud tedy máte chuť a náladu, zaposlouchejte se a vstupte společně s námi na „Cestu životem“, po které každý z nás, i když v jiném čase, putuje. Tak nasedat, vyrážíme!

CD - ...písně vánoční od Ginevry


                                             CD - Rada za groš

Ať žije král!
Svatební košile
Jedová chýše
Šílená rybářka
Růže z Kamýku
Marie a Daniel
Kostlivec
Rada za groš
Zvedej sklenici
Kobylí skála
Černý rytíř
Podívej
Stížnost vrchnosti
Vita Quam

 

 • Vážení posluchači, milí přátelé a kamarádi. Pro některé „konečně“, pro někoho „už zase?“ se Vám dostává
  do ruky naše, v pořadí třetí, CD. Vás, kteří naši muziku máte takříkajíc pod kůží, se snažíme překvapit něčím novým, neotřelým, ale přesto typicky „ginevrovským“. Vás, kolem kterých některá z našich písní zatím jen prolétla, bychom chtěli upoutat a nabídnout něco, co by mohlo být příjemné uším a pohladilo Vás po duši. Možná je to přání hodně smělé, ale snad ne nemožné.
  Písně v našem podání je možné si poslechnout na českých hradech a zámcích, historických slavnostech, festivalech, koncertech, zkrátka, kdo si chce Ginevru najít, někde na ni určitě natrefí. Pokud jste zaslechli někde zajímavý, nejlépe pikantní či krutý příběh z historie třeba Vašeho kraje, dejte nám vědět, napište, zajděte za pódium, rádi Vás uvidíme. Přejeme Vám příjemný poslech.

CD - ..... tak do plnejch džbánů

Červená Lhota
Píseň starého mládence
Zeman
Jenda
Brána
Poslední jelen
Do rána bílého
Paní z Jedle
Zvon
Dřív než oči zavřeš
Žoldák
Půlnoční rej
Zpověď
Do plnejch džbánů

 • Říká se , že člověk míní a časy mění. Právě toto rčení se v našem případě nenaplnilo a tak jsme se v červnu 2002 vrátili do studia AV Servis ve Vyšším Brodě , abychom zde u Honzy Friedla natočili své, v pořadí druhé , album s názvem … tak do plnejch džbánů. Při výběru písní jsme vsadili nejen na známé, posluchači aplaudované, písně jako např. ,, Do rána bílého“ nebo ,,Dřív než oči zavřeš“, ale zařadili jsme sem i písničky zbrusu nové, které vznikly opět na základě různých pověstí , ale i momentální nálady a mohou být proto považovány za nadčasové. Pro grafické zpracování bookletu jsme šli najisto k paní Ladě Poppy a aby ani Vaše oči při poslechu nepřišly zkrátka, vložili jsme do bookletu mimo textů písní s akordy také několik fotografií z naší návštěvy křivoklátské mučírny.
CD - Bída

(dočasně vyprodáno)

Bůh v nás
Voják
Příbramské korbele
Moře
Irisdayne
Opat Jan
Krutá Kateřina
Ir Bran
21. Červen 1621
Mistr kat
Bída
Ranní ptáče

 • Naše první album s názvem Bída jsme vydali vlastním nákladem za pomoci dobrých lidí, kterým patří velký
  a srdečný dík. Jmenovitě: Illa original modell z Příbrami, Michalovi Juppovi Konečnému a celé redakci
  Folk & Country , divákům Zahrada 2000 . Zhruba polovina desky byla točena v pražském studiu Dante music
  u Dana Hofrichtera a větší část alba jsme dotočili u Honzy Friedla ve Vyšším Brodě. To ještě hodný Honza nevěděl, když věnoval na Zahradě 2000 velkorysou cenu (10 dní ve svém studiu), že tam na základě udělení pořadatelů Zahrady, s přihlédnutím na hlasování diváků, poputujeme zrovna my. V AV Studiu byla perfektní spolupráce a s Honzou Friedlem si dodnes posíláme pohledy z dovolených. Pokud bychom natáčeli druhou desku, tak víme, kde panuje rodinná atmosféra a mají dobré koblihy.